Korzyści wynikające z korzystania z automatycznego drink baru Barmix

Niezależnie od rodzaju imprezy, zapewnienie gościom napojów powinno być priorytetem. By uatrakcyjnić wydarzenie, można zdecydować się na świetną opcję, jaką jest Barmix, czyli urządzenie przygotowujące drinki. Wynajęcie tego samoobsługowego baru nie tylko dostarczy uczestnikom zabawy pysznych koktajli, ale również stanie się prawdziwą atrakcją przyjęcia. Dlaczego warto się na niego zdecydować? Poznaj zalety korzystania z automatycznego barmana!

Różnorodne menu z napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi

Barmix to urządzenie zawierające aż 8 spersonalizowanych menu, które przygotował doświadczony barman. Wśród nich znajduje się wiele propozycji zarówno alkoholowych, jak i bezalkoholowych, dzięki czemu z samoobsługowego baru mogą korzystać również osoby, które nie piją alkoholu. Szeroki wybór drinków sprawia, że bez problemu każdy znajdzie swój ulubiony smak. W dodatku automatyczny barman oferuje nie tylko najbardziej znane i lubiane koktajle, ale również zupełne nowości, więc to doskonała okazja, by spróbować czegoś nowego.

Wygoda oraz oszczędność czasu i pieniędzy

Za wynajęciem Barmixa przemawia również fakt, że jest to bardzo wygodna opcja. Urządzenie w szybki sposób przygotowuje drinki (zajmuje mu to zaledwie kilka sekund), dzięki czemu goście imprezy nie muszą stać w kolejkach. Korzystając z tego rozwiązania, oszczędza się nie tylko czas, ale również pieniądze. Samoobsługowy bar jest znacznie tańszym rozwiązaniem niż zdecydowanie się na usługę barmana – w ten sposób możesz wydać mniej na przyjęcie lub przeznaczyć pozostałą część kwoty na dodatkowe atrakcje.

Idealny na różnego rodzaju przyjęcia

Tak naprawdę Barmix sprawdzi się na każdym wydarzeniu. Z powodzeniem można wynająć go na wesele, imprezę z okazji osiemnastych urodzin czy event firmowy. Co ciekawe, nada się także na przyjęcia dedykowane dla najmłodszych, a to dzięki temu, że samoobsługowy bar posiada jedno bezalkoholowe menu. Ponadto decydując się na urządzenie automatycznie przygotowujące drinki, nie trzeba martwić się tym, że nie zmieści się na sali – jest niewielkie, więc nie zajmie dużo miejsca.

Kontakt

Dane kontaktowe:

DIMENSO Paweł Wita - barmixekipa.pl

adres: Wodzisławska 5,
44-325 Mszana
woj. śląskie

NIP: 6472497867

email: rezerwacja@barmixekipa.pl

telefon: 691952906

BARMIX 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone Projekt & wykonanie Strony www Jaworzno
Katowice Żory Cieszyn Wodzisław Śląski Jastrzębie Zdrój Pszczyna Pawłowice Bielsko Biała Żywiec Zabrze Gliwice Knurów Tychy Chorzów Racibórz Mikołów Sosnowiec Łaziska Górne
Rezerwuj