Barmix - jakie funkcje czekają na ciebie w tym niesamowitym urządzeniu?

By urozmaicić imprezę, warto zdecydować się na urządzenie, które automatycznie przygotowuje drinki. To nie tylko atrakcja dla gości, ale również duża wygoda dla organizatora przyjęcia – dzięki samoobsługowemu barowi nie musisz niczym się martwić i pozwolić sobie na dobrą zabawę. Zastanawiasz się, czym się wyróżnia? Przeczytaj poniższy artykuł i odkryj najważniejsze funkcje Barmixa!

Bogate menu drinków pełne różnorodnych wariantów smakowych

Przede wszystkim Barmix ma do zaoferowania wiele napojów – zarówno alkoholowych, jak i bezalkoholowych. Zawiera aż 8 menu, w których znajdują się nie tylko klasyczne drinki, ale również autorskie kompozycje smakowe profesjonalnego barmana. Dzięki temu każdy z gości bez problemu wybierze coś idealnego dla siebie. W dodatku oprócz standardowych drinków proponuje również shoty.

Pozostałe funkcje Barmixa

Samoobsługowy bar jest niewielkim urządzeniem. Posiada dotykowy ekran, który umożliwia łatwe poruszanie się po menu z drinkami. Wyposażony jest w czujnik szklanki i cieczy – dzięki temu wie, w którym momencie zatrzymać przygotowanie napoju, więc nie musisz martwić się tym, że dojdzie do rozlania. Co więcej, zawiera funkcję szybkiego czyszczenia, zmiany pojemności koktajli, a także dozownika alkoholu. Ta ostatnia opcja jest niezwykle praktyczna i wygodna, gdyż pozwala na indywidualne dopasowanie ilości whisky, rumu czy wódki.

Jak działa Barmix?

Automatyczny barman jest bardzo prosty w obsłudze. Posiada 8 zbiorników na składniki – 4 na alkohole (o pojemności 4,5 l) oraz 4 na syropy i inne dodatki (o pojemności 2,5 l). Do przygotowania drinka należy podstawić szklankę w odpowiednim miejscu. Jeśli nie zrobisz tego bezpośrednio pod nalewakiem, wówczas Barmix nie wykryje szkła i nie przyrządzi napoju. Koktajl wybierasz z menu na dotykowym ekranie. Po zatwierdzeniu wyboru urządzenie zacznie pobierać płyny w odpowiednich proporcjach z każdego pojemnika. Drink przygotowuje się warstwowo, dzięki czemu smakuje dokładnie tak, jak ten przyrządzony przez profesjonalnego barmana.

Kontakt

Dane kontaktowe:

DIMENSO Paweł Wita - barmixekipa.pl

adres: Wodzisławska 5,
44-325 Mszana
woj. śląskie

NIP: 6472497867

email: rezerwacja@barmixekipa.pl

telefon: 691952906

BARMIX 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone Projekt & wykonanie Strony www Jaworzno
Katowice Żory Cieszyn Wodzisław Śląski Jastrzębie Zdrój Pszczyna Pawłowice Bielsko Biała Żywiec Zabrze Gliwice Knurów Tychy Chorzów Racibórz Mikołów Sosnowiec Łaziska Górne
Rezerwuj